Приём невролога
Первичный приём доктора — 350 грн.
Повторный приём доктора (в течении одного месяца после первичного приёма по одной и той же проблеме) – 300 грн.
Консультация (без осмотра пациента) — 250 грн.
Приём невролога
Первичный приём доктора — 350 грн.
Повторный приём доктора (в течении одного месяца после первичного приёма по одной и той же проблеме) – 300 грн.
Консультация (без осмотра пациента) — 250 грн.
Підготовка до УЗД жовчного міхура з навантаженням (жовчогінний сніданок)
УЗД жовчного міхура з навантаженням – це метод дослідження функції (роботи) жовчного міхура під впливом їжі, що має жовчогінні властивості.
Підготовка до такого УЗД така ж сама, як і до звичайного УЗД черевної порожнини, але на прийом до лікаря ультразвукової діагностики з собою потрібно принести 150-200 гр. 20% сметани, для дітей до 7 років – 1 жовток курячого яйця, з 7 років – 2 жовтка курячих яєць, та запити приблизно 200 мл. води, або 150-200 мл. 3.5% жирності йогурту без смакових добавок.
УЗД нирок, сечового міхура, передміхурової залози, органів малого тазу через передню черевну стінку
(гінекологічне УЗД через живіт)
Підготовка до УЗД нирок, сечового міхура, передміхурової залози, така ж сама, як до УЗД органів черевної порожнини (живота), крім того потрібно мати помірно наповнений сечовий міхур.
Для пацієнтів, що страждають на часте сечовиділення: намагатись стримати позиви до сечовиділення на протязі 2 годин до дослідження, за 1 годину до процедури потрібно випити 1 літр (за можливістю) води.
При не утриманому бажанні до сечовиділення, потрібно спустити невелику кількість сечі, а надалі також випити до 1 літру води (по можливості).
Для пацієнтів, яким встановлено катетер в сечовий міхур: необхідно перетиснути вільний кінець катетеру (який посередині) за 2-3 години до дослідження, та прийняти до 1 літру (по можливості) води за 1 годину до дослідження. У випадку коли неможливо перетиснути вільний кінець катетеру, на УЗД можна прийти з пустим сечовим міхуром, а в самому кабінеті лікаря, перед дослідженням, ліка за допомогою промивного шприца (шприц Жане) заповнить сечовий міхур теплим розчином фурациліну (до 200 мл), що дасть можливість провести УЗД. Після УЗД, розчин фурациліну необхідно випустити в сечоприймальник або унітаз.
Увага! Якщо у пацієнта катетеризовано сечовий міхур та немає можливості перетиснути катетер, і таким чином наповнити сечовий міхур, то про це попередьте лікаря завчасно.
УЗД органів малого тазу (гінекологічне, через піхву)
Таке УЗД краще починати з огляду жінки через передню черевну стінку, інколи проблема краще видна саме при такому огляді, інколи виникають складнощі при введенні датчика у піхву. Тому підготовка до гінекологічного УЗД така ж, як і до УЗД живота, але доповнюється наповненим сечовим міхуром. Огляд починається через передню черевну стінку, потім жінка йде в туалет і огляд продовжується через піхву.
Підготовка до дослідження органів черевної порожнини
(печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, петлі товстого кишечника, позачеревні лімфатичні вузли)
Початок підготовки: бажано починати за три доби до обстеження.
Харчування: (цілеспрямовано на профілактику вздуття живота):
Загальні правила: роздрібнене харчування, виключити переїдання, УВАГА: останнє вживання їжі, як мінімум за 5-6 до проведення дослідження. Дослідження проводиться натщесерце.
Потрібно виключити: бобові, свіжий білий, чорний хліб, солодкі та борошняні вироби, сирі овочі та фрукти, продукти, що мають в собі багато клітковини, мочену капусту, молоко, газовані напої, алкоголь, нікотин, жувальну гумку, карамель.
Рекомендовано за декілька днів: вживання нежирного м’яса та риби, (найкраще готувати на пару), печених яблук, зернових каш, що приготовані на воді. В дні, коли додержуєтесь рекомендованого харчування, бажано вживати не менше 1.5 л рідини (не газована вода або чай, краще не солодкий, або з мінімальною кількістю рафінаду.
Особливості харчування дітей: немовлят можна годувати в день проведення УЗД, рекомендовано, щоби останній прийом їжі був за 3-3.5години до дослідження (тобто необхідно пропустити одне годування). Дітям старшого віку можна зробити перерву між прийомами їжі до 4 годин (якщо дитина не може перенести вимушене голодування, дозволяється дати дитині трохи питної води).
Особливості харчування вагітних: для вагітних дієта перед дослідженням передбачає бережливий режим харчування, ала якщо майбутня мама має можливість витримати, то краще відмовитися від їжі за декілька годин до УЗД ( з цієї причини вагітним дослідження краще призначати на ранок).
Пацієнтам з цукровим діабетом:
що не отримують інсулін: дослідження краще проводити рано вранці або перед прийомом цукрознижуючих препаратів, можна випити не солодкий чай та з’їсти невеликий шматочок підсушеного білого хліба або галетного печива;
для пацієнтів, що отримують інсулін: краще лікування проводити рано вранці до планового введення інсуліну, при стабільних та не високих показниках цукру у крові (не більше 8.0 ммоль/л), можна планове введення інсуліну перенести на 1 годину пізніше, при високих рівнях цукру у крові, нестабільності показників цукру у крові, схильності до зниженню рівня глюкози у крові, ультразвукове дослідження проводять незалежно від прийому їжі (як при невідкладній ситуації).
Медикаменти: рекомендовано проконсультуватися з лікуючим лікарем що до прийому лікарських засобів. Це стосується як медикаментів, що приймаються на регулярній основі, так і відносно медикаментів, що були виписані безпосередньо перед процедурою – для покращення травлення, або для виключення метеоризму.
Потурбуйтесь про очищення кишечнику: дуже важливо, щоб кишечник перед дослідженням був пустий. Якщо у вас часто спостерігається порушення дефекації, то за 12 годин можна приймати проносний засіб, або поставити свічку ректально. Якщо за декілька годин кишечник не очистився, зробіть додатково клізму.
Зверніть увагу! Якщо перед УЗД проводилась колоноскопія або ФГДС, іригоскопія або Гастрографія, обов’язково попередьте про це діагноста. Проведення УЗД відразу після цих процедур може негативно відзначитись на достовірності результатів діагностики.
Процедура УЗД черевної порожнини– особливості проведення дослідження. Традиційно дослідження призначають на ранок – лікарі вважають цей час доби ідеальним часом, оскільки в цьому випадку можливо з мінімальними похибками провести дослідження, наприклад, натще, коли пацієнт прокинувся, та ще на встиг проголодатися. Якщо ж діагностика буде проводитися післяобідню, то потрібно буде поголодувати, в деяких випадках допустимо легкий сніданок (в ідеалі – тільки не солодкий чай).
Порядок проведення процедури дуже простий, та не передбачає яких-небудь зусиль зі сторони пацієнта. Інколи лікар може попросити на декілька секунд затримати дихання або змінити позу, щоб більш детальніше розгледіти орган. В цілому ж вам потрібно буде просто нерухомо лежати на кушетці в запропонованій позі, в той час, коли лікар буде проводити по частині тіла спеціальним датчиком. Для більш якісного сканування внутрішніх органів, на поверхню тіла наноситься спеціальний гель – в’язка субстанція, що допомагає ультразвуковим хвилям без перепон проходити в глибину тіла. Процедура абсолютно безболісна, в ході її проведення пацієнт не відчуває дискомфорту. Єдине, що на самому початку, при нанесенні гелю, можливо відчуття прохолоди, яке вже через декілька хвилин проходить.
Як часто можно проводити УЗД: більшість запитує, чи можна проводити УЗД черевної порожнини часто? Насправді, ніяких обмежень за кількістю обстежень на день/місяць/рік немає. Ультразвукове дослідження проводиться кожного разу за потреби. УЗД не приносить людині ніякої шкоди. Саму цьому не забороняють проводити УЗД вагітним та дітям.
УЗИ любого дополнительного органа или локализации
Особой подготовки не требует
УЗИ мягких тканей, лимфатических узлов (одна локализация)
Особой подготовки не требует
УЗИ молочных (грудных у мужчин) желез
Особой подготовки не требует
УЗИ слюнных желез и подчелюстной области
Особой подготовки не требует
Как подготовиться к сдаче мочи на анализ на стерильность
(бак.посев)
Мочу необходимо сдавать утром (первое утреннее мочеиспускание)
Общие рекомендации по подготовке к сбору мочи:
За сутки до сдачи мочи на анализ не употреблять продукты питания меняющие цвет мочи (свекла, морковь), не принимать диуретичекие препараты (мочегонные).
В отношении отмены мочегонных средств проконсультируйтесь с Вашим доктором.
Гигиенические процедуры обязательно проводить перед сдачей мочи на анализ (туалет наружных половых органов)
В период менструации не рекомендуется сдавать мочу на анализ.
При наличии выделений из влагалища – прикрыть вход во влагалище ватным тампоном.
Порядок сбора мочи на анализ:
Используется только стерильный контейнер, для деток грудного возраста используется специальный мочеприёмник (выдаётся бесплатно).
При первом утреннем мочеиспускании небольшое количество мочи (первые 2 секунды мочеиспускания) выпустите в унитаз, а затем, не прерывая мочеиспускание, подставить контейнер для сбора мочи, в который собрать приблизительно 50 мл мочи.
Не прикасаться руками к внутренней поверхности контейнера и его крышки.
Не собирать мочу с горшков и других ёмкостей.
Плотно закройте контейнер.
Не позже чем за 2 часа доставьте контейнер с мочой в пункт забора биоматериала.
Важно! В разных лабораториях могут применяться разные методы исследования и единицы измерения. Для корректности результатов и их приемлемости, проводите исследования в одной и той же лаборатории, в одно и то же время. Сравнение таких исследований будет более корректным.
Не выполнение требований может привести к искажению истинных результатов обследования, что отражается на Вашем здоровье.
Берегите здоровье!
Как подготовиться к сдаче мочи на анализ по Нечипоренко
Мочу необходимо сдавать утром (первое утреннее мочеиспускание)
Общие рекомендации по подготовке к сбору мочи:
За сутки до сдачи мочи на анализ не употреблять продукты питания меняющие цвет мочи (свекла, морковь), не принимать диуретичекие препараты (мочегонные).
В отношении отмены мочегонных средств проконсультируйтесь с Вашим доктором.
Гигиенические процедуры обязательно проводить перед сдачей мочи на анализ (туалет наружных половых органов)
В период менструации не рекомендуется сдавать мочу на анализ.
При наличии выделений из влагалища – прикрыть вход во влагалище ватным тампоном.
Порядок сбора мочи на анализ:
При первом утреннем мочеиспускании небольшое количество мочи (первые 2 секунды мочеиспускания) выпустите в унитаз, а затем, не прерывая мочеиспускание, подставить контейнер для сбора мочи, в который собрать приблизительно 50 мл мочи.
Плотно закройте контейнер.
Не позже чем через 2 часа доставьте контейнер с мочой в пункт забора биоматериала.
Согласно правилам подготовки к анализам анализ мочи по Нечипоренко не выполняется с клиническим и биохимическим анализами мочи.
Важно! В разных лабораториях могут применяться разные методы исследования и единицы измерения. Для корректности результатов и их приемлемости, проводите исследования в одной и той же лаборатории, в одно и то же время. Сравнение таких исследований будет более корректным.
Не выполнение требований может привести к искажению истинных результатов обследования, что отражается на Вашем здоровье.
Берегите здоровье!
Как подготовиться к сдаче мочи на клинический анализ
Мочу необходимо сдавать утром (первое утреннее мочеиспускание)
Общие рекомендации по подготовке к сбору мочи:
За сутки до сдачи мочи на анализ не употреблять продукты питания меняющие цвет мочи (свекла, морковь), не принимать диуретичекие препараты (мочегонные).
В отношении отмены мочегонных средств проконсультируйтесь с Вашим доктором.
Гигиенические процедуры обязательно проводить перед сдачей мочи на анализ (туалет наружных половых органов)
В период менструации не рекомендуется сдавать мочу на анализ.
При наличии выделений из влагалища – прикрыть вход во влагалище ватным тампоном.
Порядок сбора мочи на анализ
При первом утреннем мочеиспускании небольшое количество мочи (первые 2 секунды мочеиспускания) выпустите в унитаз, а затем соберите всю порцию мочи в чистую ёмкость достаточного объема. Важно, чтобы емкость для первичного сбора мочи была гигиенически чистой без примесей моющих средств (рекомендовано использовать одноразовую пластиковую посуду). Во время сбора мочи не прикасайтесь к контейнеру телом.
Перемешайте пробу и сразу же отлейте приблизительно 50 мл мочи в пластиковый специальный контейнер для мочи (выдается бесплатно)
Плотно закройте контейнер.
Не позже чем через 2 часа доставьте контейнер с мочой в пункт забора биоматериала.
Согласно правилам подготовки к анализам анализ мочи по Нечепоренко не выполняется с клиническим и биохимическим анализами мочи.
Важно! В разных лабораториях могут применяться разные методы исследования и единицы измерения. Для корректности результатов и их приемлемости, проводите исследования в одной и той же лаборатории, в одно и то же время. Сравнение таких исследований будет более корректным.
Не выполнение требований может привести к искажению истинных результатов обследования, что отражается на Вашем здоровье.
Берегите здоровье!
Правила подготовки к сдаче анализов
Как подготовиться к сдаче крови (из вены) на анализ.
Кровь необходимо сдавать утром, в период с 8 до 11 часов, натощак (не менее 8 часов и не более 14 часов голода, питьё – вода, в обычном режиме).
Вы принимаете лекарственные препараты — проконсультируйтесь с врачом по поводу целесообразности проведения исследования на фоне приёма препаратов или возможности отмены приёма препарата перед исследованием.
Алкоголь – исключить приём алкоголя накануне исследования.
Курение – не курить, как минимум, в течение 1 часа до исследования.
Физические и эмоциональные стрессы накануне исследования – исключить.
Придя в лабораторию отдохните (лучше — посидите) 10 — 20 минут перед взятием проб крови.
После физиотерапевтических процедур и других медицинских процедур кровь не сдавать.
Стакан простой воды – выпить за 30 минут до забора крови.
Важно! В разных лабораториях могут применяться разные методы исследования и единицы измерения. Для корректности результатов и их приемлемости, проводите исследования в одной и той же лаборатории, в одно и то же время. Сравнение таких исследований будет более корректным.
Не выполнение требований может привести к искажению истинных результатов обследования, что отражается на Вашем здоровье.
Берегите здоровье!
УЗИ щитовидной железы
особой подготовки не требует
УЗИ слюнных желез, мягких тканей
Особой подготовки не требует
УЗИ лимфатических узлов
Особой подготовки не требует, но если необходим осмотр лимфатических узлов брюшной полости и забрюшинного пространства, то подготовка к узи такая как и к УЗИ живота.